Merr flakë në ecje makina në tunelin Tiranë-Elbasan

schedule18:35 - 27 Qershor, 2020

schedule 18:35 - 27 Qershor, 2020

Një automjet ka marrë flakë në ecje në tunelin Tiranë-Elbasan si pasojë e një defekti teknik.

Policia njofton se dyshohet se makina në pronësi në F.N. dhe ka marrë flakë si pasojë e një defekti teknik.

Për fat të mirë nuk ka lëndime në njerëz por vetëm dëme materiale.

Shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit./abcnews.al