Mbytet në plazhin e Durrësit një pushuese nga Serbia

schedule09:51 - 9 Shtator, 2021

schedule 09:51 - 9 Shtator, 2021

Durrës – Një pushuese nga Serbia është mbytur në plazhin e Durrësit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 09:15, Mësohet se viktima është D.S. 60-vjeç.

Njoftimi i policisë: 

Durrës – Më datë 09.09.2021, në orën 09:15, në lagjen nr.13, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetësja serbe D. S., 60 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

./abcnews.al/