Grabitet një “BMW” në autostradën Tiranë-Durrës

schedule13:22 - 30 Qershor, 2022

schedule 13:22 - 30 Qershor, 2022

Një automjet është grabitur në autostratdën Tiranë-Durrës. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë.

Policia bën të ditur se D. V., 32 vjeç, banues në Krujë, në një gomisteri, në autostradën Tiranë-Durrës, 2 persona, ende të paidentifikuar, i kanë marrë me dhunë, automjetin e tij tip “BMË”, dhe janë larguar.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.06.2022, në Komisariatin e Policisë Shijak, ka kallëzuar shtetasi D. V., 32 vjeç, banues në Krujë, se në një gomisteri, në autostradën Tiranë-Durrës, 2 persona, ende të paidentifikuar, i kanë marrë me dhunë, automjetin e tij tip “BMW”, dhe janë larguar.

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

/abcnews.al