Gjendet një i vdekur në Lanë

schedule11:04 - 30 Mars, 2022

schedule 11:04 - 30 Mars, 2022

Tiranë-  Një 65-vjeçar është gjetur i vdekur pranë lumit të Lanës në Tiranë.

Raportohet se viktima është gjetur nga banorët të cilët kanë njoftuar policinë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.03.2022, në rrugën “Dhimitër Xhuvani”, në lumin Lana, është gjetur nga banorët, pa shenja jete, një shtetas rreth 65 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/