Gjendet i mbytur një person në Tiranë

schedule11:23 - 15 Gusht, 2022

schedule 11:23 - 15 Gusht, 2022

Tiranë- Gjendet një person i mbytur në liqenin e fshatit Lanabgregas.

Policia bën me dije se ditën e djeshme (14 gusht) , është gjetur dyshohet i mbytur, një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.  Po punohet për identifikimin e tij, si dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Acbnews.al.