Gjendet e pajetë gruaja në Tiranë

schedule14:20 - 1 Tetor, 2022

schedule 14:20 - 1 Tetor, 2022

Një 54-vjeçare është gjetur pa shenja jete nga familjarët këtë të shtunë në banesën e saj në fshatin Gropaj, Vaqarr.

Uniformat blu bëjnë me dije se 54-vjeçarja dyshohet  se vuante nga epilepsia.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.10.2022, në fshatin Gropaj, Vaqarr, në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete shtetasja F. N., 54 vjeç, e cila dyshohet se vuante nga epilepsia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/