Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel

schedule09:41 - 17 Shtator, 2020

schedule 09:41 - 17 Shtator, 2020

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të enjtje në Tiranë.

Policia bën me dije se një shtetase është gjetur e mbytur në një rezervuar në zonën e Surrelit në Tiranë.

Paraprakisht informacionet bëjnë me dije se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.