Gjendet automjet i braktisur në Ishëm, brenda tij armë dhe maska

schedule21:02 - 1 Nëntor, 2019

schedule 21:02 - 1 Nëntor, 2019

Gjendet një makinë tip “Benz” ngjyrë gri e braktisur në Shkafanë të Ishmit. Nga të dhënat e para dyshohet se automjeti u përket atentatorëve te mbikalimi i Shkozetit.
Brenda automjetit të gjetur të braktisur në Shkafanë të Ishmit janë gjetur armë dhe maska. /abcnews.al