EMRI/ 1 i vdekur, aksident i rëndë në Lezhë-Shkodër

13:09 | 16/01/202013:090

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksiden Lezhë-Shkodër, pikërisht në fshatin Piraj.

Gazetari Gjergj Figuri bën me dije për abcnews.al se nga aksidenti ka një viktimë.

Viktima quhet Ndue Marku dhe është 70 vjeç, ndërsa policia njofton se drejtuesi i makinës quhet Nik Marketa.

Ngjarja e rëndë sapo ka ndodhur dhe nuk ka ende detaje, por mësohet paraprakisht se janë përplasur dy makina.

Policia gjendet në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet e aksidentit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono