E ardhmja tek United, Cristiano Ronaldos i zbulohet edhe plani B

schedule11:18 - 13 Gusht, 2022

schedule 11:18 - 13 Gusht, 2022

Cristiano Ronaldo do të qëndrojë te Manchester United, pasi dëshiron të jetë në formë për Botërorin e Katarit.

Ky është një plan i përkohshëm, pasi në janar me hapjen e merkatos sulmuesi mund të ndryshojë skuadër.

Ai dëshiron të ketë sukses me kombëtaren dhe më pas edhe me ndonjë klub, sidomos në Champions League ku United nuk merr pjesë. / abcnews.al