Duka: Braçe? S’dua të largoj asnjë tifoz, sado i gjatë ose i shkurtër të jetë

23:03 | 09/03/202023:030

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe reagoi ashpër pas humbjes së Partizanit në Shkodër përballë Vllaznisë. Kreu i FSHF-së, Armand Duka ka vendosur të mos reagojë ndaj kritikave të Braçes (njihet si një tifoz i thekur i Partizanit) në emisionin “Pressing” në ABC News.

DEKLARATA E BRAÇES: Penalltia e padhënë për Partizanin, reagon Erion Braçe: Tre ndeshje, tre krime!

Deklarata e Braçes? Nëse do të komentoj deklaratë, fatmirësisht futbolli është i bukur në Shqipëri dhe ndiqet nga shumë njerëz. Çdo tifoz bën deklaratat e tyre dhe nuk kam ndërmend të komentoj. Unë e konsideroj si tifoz dhe nuk kam asnjë qëllim të largoj asnjë tifoz, sado i gjatë ose i shkurtër të jetë”, deklaron Duka. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono