Dua Lipa shijon pushimet në jug, Greg Rama publikon foton

schedule15:16 - 28 Korrik, 2021

schedule 15:16 - 28 Korrik, 2021

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa, prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri ku po shijon pushim në jug.

Së fundmi në rrjetet sociale djali i kryeministrit Gregor Rama ka publikuar një foto me këngëtaren Lipa nga brigjet e bregdetit në jug.

“Kemi mundsi dhe per me mire @dualipa”, shkruan Rama.

Ndërkohë kujtojmë se gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri Dua Lipa fillimisht është ndalur për vizitë në Tiranë, më pas ka vizituar Krujën, dhe tashmë po shijon pushimet në jug bashkë me familjen e saj dhe të dashurin./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Rama (@gregrama)