Drogë në shtëpi dhe servis, kapen babë e bir

schedule10:30 - 12 Mars, 2019

schedule 10:30 - 12 Mars, 2019

Babë e bir janë vënë në pranga pas një operacioni antidrogë nga Policia e Fierit. Mësohet se janë sekuestruar 31 kilogramë kanabis. Lënda narkotike u gjet gjatënjë kontrolli në banesën e B.G, 51 vjeç dhe A.G, 27 vjeç.

Gjithashtu, nga një kontroll tjetër të ushtruar në servisin e kasetofonave në pronësi të tyre, u gjetën disa doza të tjera me kanabis./abcnews.al