Donnarumma: PSG është një klub i jashtëzakonshëm

schedule08:37 - 4 Gusht, 2022

schedule 08:37 - 4 Gusht, 2022

Portieri i PSG-së, Gigio Donnarumma foli për “Sky Sport” për ndjesinë e tij në këtë fillim të vitit të tij të dytë në Francë dhe për ardhjen e trajnerit të ri Galtier.

“Ndihem vërtet si në shtëpinë time këtu, ndihem shumë mirë. Ky klub është diçka e pabesueshme. Nuk mund të shpjegohet ndjesia që të jep.

Kjo është një familje dhe unë jam i lumtur që jam këtu, dua të qëndroj atje sa më gjatë dhe të bëj historinë e këtij klubi”, është shprehur gardiani i portës./ h.ll/abcnews.al