Donaldi i qëndroi pranë deri në mëngjes, Romeo ka një mesazh për Einxhel Shkirën

schedule15:39 - 28 Janar, 2022

schedule 15:39 - 28 Janar, 2022

Einxhel Shkira iu nënshtrua ditën e sotme një operacioni pas incidentit që ndodhi mbrëmë në shtëpinë e Big Brother. Moderatorja lëndoi rëndë krahun teksa po luante por duhej të linte shtëpinë pasi gjendja ishte serioze. Pasi mori ndihmnë e parë nga mjekët, banorët i qëndruan pranë. Por Donaldi ishte banori që qëndroi pranë saj deri në mëngjes.

LEXO EDHE: Theu krahun në “Big Brother VIP”, zbulohet ku po trajtohet Einxhel Shkira, si është gjendja e moderatores

Këto momente kur aktori qëndron pranë moderatores me të cilën ka pasur shumë përplasje ditët e fundit bënë xhiron e rrjetit. Lidhur me këtë ka ardhur dhe një reagim nga Romeo Veshaj, i cili i ka uruar shërim të shpejtë Einxhelit. “Demi… shërim të shpejt Einxhel!”, ka shkruar Romeo krahas postimit që ka bërë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🤘 ARTIST (@donaldveshaj)


Ndërkohë, produksioni ka njoftuar se moderatorja duhet të qëndrojë në spital derisa mjekët të vendosin. Ajo do të jetë e shoqëruar gjatë gjithë kohës nga kamerat dhe asistentët e produksionit. /abcnews.al