Donaldi bëhet “mollë sherri” mes Beatrix dhe konkurrentes së re

schedule14:38 - 15 Janar, 2022

schedule 14:38 - 15 Janar, 2022

Duket se raportet mes Beatrix dhe konkurrentes së re, Egzonës nuk janë të mira. Duket se shkak për këtë ftohje është bërë Donaldi. Pasi u diskutua raporti mes Donaldit dhe Beatrixit, në të cilin ndërhyri dhe Egzona, kjo e fundit ka menduar se ajo është ndjerë keq dhe është sqaruar me të.

Tensionin mes tyre e kanë reflektuar dhe gjatë një bisede në oborr. Kur Xheisara dhe Egzona largohen, Beatrix i përshëndet duke thënë natën e mirë. Mirëpo, reagimi i Egzonës merr vëmendje i cili duket paksa acaruese, mirëpo i jep një përgjigje. “Në dhomë të rrëfimit po shkojmë”, thotë Egzona.

Në një tjetër moment, Egzona flet me Xheisarën lidhur me Beatrix. “Ka menduar se dua ta nxjerr keq. Është keqkuptuar por më vjen keq se ndoshta thellë thellë mendon se përqafimi im, apo çfarë i kam thënë, e ka menduar si tendencioze. Absolutisht përkundrazi. Mua më intereson me e nxjerrë mirë sepse në fund të ditës është femër, është nga vendi që vij unë.”, tha Egzona. /abcnews.al