Donald Trump konferencë surprizë për mediat, flet për bursën nga Shtëpia e Bardhë

schedule12:12 - 25 Nëntor, 2020

schedule 12:12 - 25 Nëntor, 2020

Donald Trump zhvilloi një konferencë për mediat në Shtëpinë e Bardhë, një konferencë e cila ishte surprizë.

Presidenti aktual amerikan foli shumë shkurt duke konfirmuar se është thyer çdo rekord në bursë: “E pabesueshme, nuk ka ndodhur asnjëherë, kemi kaluar çdo rekord.”

Ai u largua pa iu përgjigjur asnjë pyetje të gazetarëve. Së bashku me të ishte dhe zëvendës presidenti Mike Pence i cili nuk foli fare./abcnews.al