Dojna Mema ndan fotot e ëmbla me të birin: Ky vit më dha gjithë botën

schedule22:04 - 8 Dhjetor, 2022

schedule 22:04 - 8 Dhjetor, 2022

Dojna Mema dhe Vlashent Sata u bënë prindër për herë të parë në muajin gusht dhe u bekuan me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Nolan Sol. Moderatorja ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit në rrjete sociale momente të ndryshme me vogëlushin e saj ndonëse s’e ka zbuluar portretin e tij.

Së fundmi, ajo ka ndarë disa foto të tjera ku shihet duke i dhënë gji djalit. Krahas fotove ajo shkruan se ky vit ka qenë mjaft i rëndësishëm për të pasi u bë nënë. “Ky vit më dha gjithë botën! Mbani zemrën çelur, e shpirtin gjithmonë ngrohtë ♥️”, ka shkruar moderatorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

/abcnews.al