“Do sillem lakuriq nëpër shtëpi”, ish e dashura e Balotelli provokon

schedule15:12 - 15 Shtator, 2020

schedule 15:12 - 15 Shtator, 2020

La Brazilin për dashurinë, por nuk ishte e thënë të ishin gjithmonë bashkë. Dayane Mello e ka shprehur që Mario Balotelli është dashuria e jetës së saj, por tani mes tyre gjithçka ka marrë fund.

Bukuroshja së fundmi po merr pjesë në “Grende Fratello Vip” dhe në program është futur edhe vëllai i Supermarios. Enock. Ai është takuar me modelen para se të futej dhe normalisht edhe kanë shkëmbyer disa fjalë mes tyre.

“Ne e njohim njëri-tjetrin”, i ka thënë Enock modeles, ndërkohë që ajo ka menduar t’i rritë temperaturat ende pa nisur mirë spektakli. “Do të sillem nudo nëpër shtëpi”, është kërcënimi i brazilianes, ndërkohë që Enock qartazi i thotë se nuk e ka aspak problem. /abcnews.al