“Djeg” barazimi në derbi me Partizanin, lojtarët e Tiranës humbën shumën e majme

schedule12:50 - 7 Mars, 2022

schedule 12:50 - 7 Mars, 2022

Tirana dhe Partizani u përballën ditën e shtunë në “Air Albania” në derbin e kryeqytetit, takim që u mbyll në barazim 0-0 mes skuadrave.

Një barazim që “djeg” te bardheblutë e Orges Shehit, të cilët siç raporton “Panorama Sport” kanë humbur mundësinë e një shpërblimi në rast fitoreje.

Sipas burimit në fjalë, 20 milionë lekë të vjetër humbën lojtarët e Tiranës nga barazimi i së shtunës, premio që ishte premtuar nga presidenti Refik Halili. /f.a/abcnews.al