Djali i ish-deputetit feston ditëlindjen, Olta Boka i bën dedikimin romantik

schedule08:09 - 5 Korrik, 2020

schedule 08:09 - 5 Korrik, 2020

Këngëtarja e njohur, Olta Boka është më ditët e fundit të shtatzënisë. Ajo pret që të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë.

Olta  do të sjellë në jetë një vogëlushe nga lidhja disa vjeçare me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivin.

Ditën e djeshme Ivi festoi ditëlindjen dhe Olta e ka surprizuar me një urim publik.

“Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte. S’mund t’i kerkoja me shume jetes!”, ka shkruar Olta krah fotos ku çifti shfaqen të veshur me të bardha, të kapur për dore./abcnews.al