Djali 6-vjeçar gjen nënën e therur në banesë

schedule21:16 - 15 Gusht, 2018

schedule 21:16 - 15 Gusht, 2018

Një vogëlush është përballur më një skenë të tmerrshme, pasi ka gjetur të therur në banesë nënën e tij. Ngjarja tragjike ka ndodhur në një lagje të Londrës, ditën e sotme.

Referuar medias britanike “Metro“, mësohet se viktima rreth të 40-tave është gjetur pa shenja jete nga djali i saj, i cili ka njoftuar menjëherë policinë sapo ka parë të ëmën e shtrirë.

Lidhur me ngjarjen e rëndë, policia ka shoqëruar një burrë, por ende nuk ka dalë në konkluzion nëse është ai autori i ngjarjes si dhe nuk ka përcaktuar akoma shkaqet e krimit.

Viktima kishte dy fëmijë, një djalë 6 vjeç si dhe një foshnje 3 muajsh./tvklan.al