Dj Sardi bëhet baba për herë të parë, me foton e ëmbël nga spitali zbulon emrin emrin e të birit

schedule15:03 - 22 Janar, 2022

schedule 15:03 - 22 Janar, 2022

Dj i njohur shqiptar, Sardi Shehu është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e dha vetë ai përmes një foto të publikuar pak më parë në Instagram, ku shfaqet duke mbajtur të birin e porsalindur.

Sakaq, Sardi ka zbuluar edhe emrin e veçantë që ka zgjedhur për djalin.

“E gjithë bota m’u shemb përpara teje. Zais Denzel Shehu. 22.02.2022”, ka shkruar Dj i njohur krahas fotos më të ëmbël ndonjëherë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)

Kujtojmë që DJ dhe partnerja e tij, Jonisa janë prej kohësh në një lidhje dashurie. Ai ka treguar më herët se njiheshin që nga koha e gjimnazit dhe pasi u takuan vite më vonë me njëri-tjetrin vendosën që të lidheshin./abcnews.al