Dj PM dhe Dagz nuk humbin kohë, zbulohet projekti i parë pas daljes nga Big Brother

schedule18:53 - 27 Janar, 2022

schedule 18:53 - 27 Janar, 2022

Dj Dagz nuk ka humbur kohë dhe ka nisur menjëherë punën për këngën e re. Dj nga Kosova doli para disa javësh nga Big Brother VIP dhe bashkë me Dj Pm po përgatisin projektin e ri muzikor. Ata kanë zbuluar se po bashkëpunojnë me reperin nga Tetova, S4MM.

Kënga quhet ‘Tinzake’ dhe pritet të publikohet së shpejti. Pm dhe Dagz fituan më shumë popullaritet me pjesëmarrjen e tyre në Big Brother VIP. Ata kanë qenë dhe në qendër të vëmendjes pasi krijuan lidhje brenda shtëpisë së famshme.

Pm nisi një njohje me Sarah Berishën ndërsa Dagz me Einxhel. Këto të fundit u bënë sërish kryefjalë e mediave pas daljes së Dagz nga shtëpia. Dj është zhgënjyer nga Donaldi nuk e zgjodhi në zinxhirin e shpëtimit që pasoi më pas dhe me eliminimin.

Do bëje një fëmijë me mua?”, Dagz i drejtohet Einxhel, por prisni të dëgjoni përgjigjen e saj! - Loki Magazine

Eyes of the heart: Sara and Dj PM are filmed in sweet moments (Video)

/abcnews.al