Dj i njohur bëhet baba për herë të dytë, zbulohet emri i të birit

schedule07:46 - 25 Shkurt, 2021

schedule 07:46 - 25 Shkurt, 2021

DJ i njohur, Mental Theo është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram. Mental ka treguar se djalin e ka pagëzuar me emrin Scott.

“Krenar për gruan time dhe djalin tonë të bukur Scott. Kështu që shumë i lumtur dhe i prekur”, ka shkruar ai përkrah fotos së gruas së tij Maaike dhe të porsalindurit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MENTAL THEO (@djmentaltheo)

Kujtojmë se Mental Theo dhe Maaike u martuan në 2014. Ndërsa DJ tashmë ka një djalë, Nick, nga një lidhje e mëparshme. l.k/abcnews.al