Dj Dagz doli nga shtëpia, Einxhel i shpreh më në fund dashurinë

schedule07:39 - 19 Janar, 2022

schedule 07:39 - 19 Janar, 2022

Dj Dagz ishte personi i dytë që doli nga shtëpia e Big Brother VIP mbrëmjen e djeshme. Eliminimi i tij erdhi pas Xheisarës e cila ishte në nominim me Egzonën dhe Tanin. Gjatë spektaklit, u vendos zinxhiri i shpëtimit dhe në fund ngelën Einxhel dhe DJ Dagz.

Të dy dolën në nominim dhe ishte DJ nga Kosova që la shtëpinë. Mirëpo, kur Dj Dagz u largua, ajo i shprehu dashurinë duke i thënë se e do shumë. Në studio, ai u shpreh se është ndjerë i zhgënjyer nga fakti se nuk u shpëtua nga Donaldi dhe Trixa. Donaldi zgjodhi të shpëtonte Tanin ndërsa Trixa përmendi Egzonën.

DJ Dagz, i eliminuari i dytë në natën e sotme në BB VIP - Telegrafi

/abcnews.al