Divorci i bujshëm me Kanye West, Kim Kardashian ka gati një “plan daljeje”

schedule19:05 - 27 Janar, 2021

schedule 19:05 - 27 Janar, 2021

Kim Kardashian thuhet se ka planifikuar divorcin e saj nga Kanye West që nga korriku i vitit 2020 kur reperi 43-vjeçar zbuloi se po mendonte të abortonte vajzën e tyre të madhe North. Themeluesja e Skims dhe reperi 43-vjeçar nxitën thashethemet se ishin drejt ndarjes pas 6 vitesh martesë në fillim të këtij muaji.

Ndërsa spekulimet rreth raportit të tyre vazhdojnë të përhapen, një burim është shprehur se Kardashian ka kërkuar udhëzimin e “këshilltarëve të saj financiarë për të gjetur një plan daljeje që do të ishte më i miri për të gjithë familjen e saj”. 40-vjeçarja dëshiron “t’i ndajë gjërat e tyre të përbashkëta në mënyrë të barabartë”.

Bërë: Kim Kardashian ka planifikuar divorcin e saj nga Kanye West që nga korriku i vitit 2020 kur reperi 43-vjeçar zbuloi se po mendonte të abortonte vajzën e tyre të madhe North

Sipas CelebrityNetworth, Kim ka një vlerë prej 900 milion dollarësh ndërsa reperi 3.2 miliardë dollarë. Ndër pasuritë e tyre është rezidenca në Hidden Hills, California me vlerë të paktën 60 milion dollarë, ferma e tyre në Wyoming, flota e tyre e makinave, koleksioni i saj i bizhuterive dhe kursimet e tyre. /abcnews.al

Gati për të goditur: Dhe tani sirena 40-vjeçare e TV-së së realitetit ka një 'plan dalje' që mbulon 'financat' e tyre në vend kur ajo tërheq prizën me ndihmën e avokatit të saj Laura Wasser, sipas UsWeekly.  Parë në mars të vitit 2020