Disa orë pasi votoi, Basha shfaqet entuziast në rrugët e Tiranës, takon qytetarët i buzëqeshur

schedule13:55 - 25 Prill, 2021

schedule 13:55 - 25 Prill, 2021

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha votoi pesë orë më parë ka votuar në lagjen e tij, në çerdhen numër 13, në njësinë 8 në kryeqytet.

Ai u paraqit në qendrën e votimit dhe ka pritur në radhë sa kanë mbaruar qytetarët që ishin para tij, më pas ka hedhur votën.

Ndërkohë, pak minuta më parë Basha ka dalë në Tiranë, ku i entuziazmuar me buzëqeshje në fytyrë ka takuar qytetarë të ndryshëm.

Nuk ka nguruar që këto t’i ndajë me shqiptarët në rrjetet sociale. l.k/abcnews.al