Disa muaj nga mbyllja e programit, rikthehet Ellen DeGeneres

schedule23:37 - 28 Tetor, 2022

schedule 23:37 - 28 Tetor, 2022

Me një mini-serial të ri me tetë episode, në stilin e një dokumentari, rikthehet Ellen DeGeneres, këtë herë përmes kanalit të saj në YouTube. Seriali, i cili do të titullohet gjerësisht “About Time For Yourself… With Ellen”, do të transmetohet çdo të shtunë dhe do të ndjekë prezantuesen teksa kalon kohën e saj që nga mbyllja e emisionit të saj televiziv, ndërsa ajo përpiqet të mësojë hobi të reja dhe kujdeset për veten.

“E dini, kohët e fundit kam marrë pak kohë për veten time, larg kamerave,” tha Ellen në një klip ku ajo ka veshur një pulovër me vija shumëngjyrëshe. “Edhe po kaloj një kohë kaq të mrekullueshme, mendova se duhet të ndaj disa nga ato që po bëj me ju. Dhe kështu bërtita, ‘Merre kamerën’”.

DeGeneres përfundoi zyrtarisht shfaqjen e saj, “The Ellen DeGeneres Show”, në maj pas gjithsej 19 sezonesh, një fund që erdhi disa muaj pasi programi u përfshi në polemika mbi pretendimet për toksicitet në vendin e punës./abcnews.al