Disa gjëra që mund të bësh në vend që të shpenzosh para

schedule11:14 - 30 Qershor, 2020

schedule 11:14 - 30 Qershor, 2020

Në mënyrë të veçantë, vera kërkon një shumë të mirë të ardhurash për t’u shijuar siç e duhet por ky vit ishte mjaft surpriza të pakëndshme, prandaj këshilla më e mirë është kurseni. Mund ta shijoni, edhe nëse nuk harxhoni çdo ditë lekë, ja disa ide.

1.Gatuani një recetë të re me përbërës që ju ndodhen në shtëpi.

 

2.Regjistrohuni në kurse falas për aktivitet fizik.

 

3.Xhirot/vrapi  janë gjithnjë alternativë e mirë kur s’do të shpenzosh para.

 

 

4.Eksperimento me ndonjë model të ri flokësh.

 

5.Praktiko metoda të reja make up-i dhe zbulo cila të përshtatet më shumë.

 

 

 

6.Bëj një piknik me miqtë

 

 

7.Përdore YouTube-in për karaoke.

 

8.Bëj një xhiro me biçikletë.

 

9.Bëj trajtime SPA-je në shtëpi

 

10.Kaloje pasditen duke folur në video me një shok/shoqë që jeton larg.

 

11.Merr makinën dhe dil për një xhiro diku larg./abcnews.al