“Dirty martini” është trendi më i nxehtë i thonjve për vjeshtën

schedule22:29 - 16 Shtator, 2022

schedule 22:29 - 16 Shtator, 2022

Ne jemi gati të fillojmë “të përqafojmë” tonet e dheut në thonjtë tanë dhe një nga tendencat më të mëdha të sezonit të quajtur “martini i pistë” është mënyra perfekte për ta bërë atë.

Emri i trendit është frymëzuar nga ullinjtë. Hija e ullirit është ajo që do ta shohim kudo rreth nesh këtë vjeshtë dhe dimrin e ardhshëm. Një nga vajzat tona më të preferuara e ka provuar tashmë dhe artisti i saj personal i thonjve, Tom Bachik i hapi rrugën lindjes së “martinit të pistë”.

Nuanca e gjelbër është elegante dhe shkon shumë me të gjitha pamjet. Plus, përshtatet me të gjitha gjatësitë dhe format e thonjve dhe gjithçka që duhet të bëni është ta provoni në takimin tuaj të ardhshëm./abcnews.al

/abcnews.al