VIDEO/ Digjen 3 automjete në Tiranë, banorët në panik

schedule08:25 - 3 Dhjetor, 2019

schedule 08:25 - 3 Dhjetor, 2019

Tre automjete janë djegur në një garazh në Tiranë. Siç mëson abcnews.al ngjarja ka ndodhur në zonën e Yzberishtit te rruga “3 Dëshmorët”

Djegia e mjeteve ka shkaktuar shumë tym dhe panik te banoret e pallatit të ri.

Për fikjen e flakëve morën pjese 3 automjete zjarrfikëse, ndërsa paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Ndërklohë, aane sekuestruar kamerat e sigurisë për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al