Dhunoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet 30-vjeçari

schedule09:49 - 24 Tetor, 2020

schedule 09:49 - 24 Tetor, 2020

30-vjeçari L.M, banues në fshatin Shushicë, ka rënë në prangat e Policisë së Elbasanit.

30-vjeçari është arrestuar pasi ka ushtuar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Ndërkohë materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime e mëtejshme procedurale.

Njoftimi-Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: L.M., 30 vjeç, banues në fshatin Shushicë, Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime e mëtejshme proceduriale.

/abcnews.al/