“Deri në fund të botës”, Xhensila i bën Ajkës dedikimin e ndjerë nga Disney

schedule09:22 - 11 Mars, 2022

schedule 09:22 - 11 Mars, 2022

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë prej disa ditësh me pushime në SHBA. Në këtë udhëtim, ata kanë marrë me vete dhe vajzën e tyre, Ajkën, e cila duket se është argëtuar pafund.

Çifti nuk kanë nguruar të ndajnë foto të ndryshme në rrjetet sociale. Së fundmi, Xhensila i ka bërë edhe një dedikim të bijës.

Këngëtarja ka publikuar disa foto me Ajkën nga Disney World, Florida, ku vogëlushja shihet e veshur si Borëbardha.

“Deri në fund të botës do vrapoj pas teje Ajka ime”, ka shkruar Xhensila krahas fotove./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)