Depay ende në ajër, Juventusi shikon edhe nga Franca për sulmues

schedule11:14 - 19 Gusht, 2022

schedule 11:14 - 19 Gusht, 2022

Kalimi i Memphis Depay nga Barcelona te Juventusi ende nuk është mbyllur dhe në këto kushte bardhezinjtë mendojnë edhe për planin B.

Arek Milik mbetet një opsion për sulmin e klubit nga Torino. Marseille është e hapur për një huazim të sulmuesit polak.

Milik është lakuar shpesh si objektiv i Juventusit. Në të shkuarën ai ka luajtur në Serie A me Napolin, që kishte shpenzuar 32 milionë euro për ta transferuar nga Ajaxi. / abcnews.al