Dënimi për Kapllanajn dhe Goxhajn, Bylisi vendos heshtje për shtyp
Bylisi, duke festuar një gol

18:59 | 05/02/202018:590

Komisioni i Disiplinës dënoi futbollistin e Bylisit, Jurgen Goxhaj, me 8 ndeshje pezullim, ndërsa presidentin Kapllanaj, me dy ndeshje pezullim, duke mos e lejuar të jetë pranë skuadrës. Pas dënimeve nga Komisioni i Disiplinës, klubi ballshiot ka vendosur heshtje për shtyp.

Njoftimi i Bylisit:

“Para Skënderbeut, Bylisi vendos heshtje për shtyp

Nisur nga rezultatet dhe ndodhitë e javëve të fundit në kampionat, klubi i Bylisit ka bërë një mbledhje ku kanë qenë presidenca, stafi dhe lojtarët. Janë analizuar ndeshjet dhe performanca e lojtarëve deri në detaje!

Në prag të transfertës me korçarët, nga sot, presidenca ka vendosur që skuadra të jetë në heshtje për shtyp, duke përfshirë stafin dhe lojtarët, deri në një urdhër të dytë!”/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono