Deklarata e Ramës, Meta: Të tmerrohen ata që mendojnë se do bëjnë “tërmet” në zgjedhje

schedule10:42 - 20 Shkurt, 2021

schedule 10:42 - 20 Shkurt, 2021

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh të fortë, që vjen fill pas deklaratave të kryeministrit Rama sot në Fier.

Rama ironizoi qëndrimet e presidentit për vaksinimin e personaliteteve, ndërkohë që ky i fundit ka shpërndarë në faqen e tij zyrtare mesazhin e dhënë dje para gazetarëve.

Lexo edhe: Rama zbulon pse nuk ka viktima në azile, i përgjigjet Metës për personalitetet: Përçojmë mesazh

“Janë të shqetësuar nga mesazhet e Presidentit?!

Le TË SHQETËSOHEN dhe le TË TMERROHEN të gjithë ata, të cilët mendojnë se do bëjnë “tërmet” në zgjedhje, si në Dibër, apo si në Shijak, qofshin këta qeveritarë, punonjës policie; qofshin banditë, gjithçka qofshin”, shprehet Meta.

g.v/abcnews.al