“Dashuria ime”, Lautaro dhe Agostina rritin temperaturat gjatë pushimeve

schedule12:21 - 4 Korrik, 2020

schedule 12:21 - 4 Korrik, 2020

Lautaro Martinez nuk shënon gola vetëm në fushën e blertë. Goli i tij më i madh është Agostina Gandolfo, bukuroshja argjentinase që është në një lidhje me sulmuesin e Interit.

Të dy janë shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe nuk ngurrojnë të shprehin ndjenjat për njeri-tjetrin. “Dashuria ime”, shkruajnë futbollisti dhe Agostina.

Foto që rritin temperaturat dhe lënë gojëhapur fansat. / abcnews.al