Dalin pamjet nga shtëpia e Marinës dhe Getoarit, moderatorja nis zbukurimet për festat e fundvitit

schedule18:13 - 26 Nëntor, 2020

schedule 18:13 - 26 Nëntor, 2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Marina dhe Getoari kanë nisur me përgatitjet për festat e fundvitit.

Përmes një postimi në Instastory, moderatorja ka treguar se ka blerë zbukurimet e pemës.

Ato janë nga të ndryshmet dhe më shndritshmet, duke lënë të kuptohet që është shumë e entuziazmuar me ardhjen e festave.

“Duke bërë bredhin”, ka shkruar Marina krahas videos. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @vipvideooos