Dafina Zeqiri ka gati pjesën e dytë të një prej super hiteve të saj

schedule18:59 - 7 Maj, 2021

schedule 18:59 - 7 Maj, 2021

Një nga këngët hit të Dafina Zeqirit mbetet padyshim dhe “Vuj Vuj Vuj”. Kënga, e cila është publikuar para më shumë se një viti numëron më shumë se 23 milionë klikime në Youtube.

Së fundmi, Dafina ka njoftuar se po përgatit një projekt të ri që do të jetë pjesa e dytë e kësaj kënge. Kënga dhe xhirimi i klipit kanë përfunduar dhe tashmë është çështje ditësh për të dëgjuar hitin e radhës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZE? (@dafina.zeqiri)

Kujtojmë që kohët e fundit Dafina është përballur me probleme shëndetësore pas një operacioni që bëri në gju. Tashmë, këngëtarja i është rikthyer normalitetit dhe fansat e saj mezi po presin për prurjet e reja muzikore gjatë verës. /abcnews.al