CR7 ende nuk është larguar nga Ibiza, fotografët vunë në dukje se portugezi kontrollonte telefonin e tij shumë shpesh

schedule20:39 - 29 Qershor, 2022

schedule 20:39 - 29 Qershor, 2022

Pas një paraqitjeje të jashtëzakonshme individuale sezonin e kaluar 2021/22, Cristiano ende nuk ka dalë nga Ibiza. Ronaldo u pa në një jaht privat sot duke marrë rreze dielli me Georginën.

Fotografët vunë në dukje gjithashtu se portugezi kontrollonte telefonin e tij shumë shpesh. Mund të pyesim vetëm nëse kjo ka të bëjë me thashethemet për një largim të mundshëm nga Manchesteri.

Në fillim të këtij muaji, Cristiano ndau fotografi të tij duke u marrë në diell në një darkë të madhe familjare. Dhe Georgina ka postuar deri në gjashtë foto, duke ndarë disa momente prekëse me fëmijët e saj. /abcnews.al/