Çmimi stratosferik i qershive, çfarë mendojnë qytetarët? Zbulojeni në “Piranjat”

schedule23:01 - 17 Maj, 2022

schedule 23:01 - 17 Maj, 2022

Çmimet stratosferike të qershive ne treg nuk mund të rrinin pa tërhequr vëmendjen e “Piranjave” në Abc të moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara.

Po çfarë mendojnë qytetarët kur shohin se çmimi i qershive në treg është 22 mijë lek të vjetra? Për këtë ka menduar agjenti Altin Tufa, i cili ka marrë mikrofonin, por edhe kameramanin dhe ka nisur një hetim intensiv nëpër Tiranë, duke pyetur qytetarët për këtë fenomen.

Siç do ta dëgjoni edhe në video asnjë nga qytetarët nuk ka mendim për çmimin e lartë, por thjeshtë askush nuk ka mundësi për të blerë qershitë. /Abcnews.al/

Ndiqni videon: