Cila është mënyra e duhur për të vendosur qumështin ose lëngun e frutave në gotë

schedule18:35 - 21 Qershor, 2021

schedule 18:35 - 21 Qershor, 2021

Me siguri në jetën tuaj keni mbushur gota të panumërta me qumësht ose lëng. Sidoqoftë, a nuk e keni bërë gjithmonë si duhet?

Çka nënkuptojmë? Me siguri kur zbrazni kartonin, instikti ju thotë të mbani gojën e tij në gotë dhe sa më afër. Megjithatë realiteti është ndryshe, pasi në këtë mënyrë gjithçka që mund të bësh është të spërkatësh gjithçka përreth saj.

Por cila është mënyra e duhur? Shihni foton më poshtë dhe do ta kuptoni./abcnews.al