Çifti i famshëm i jep fund fejesës një vit pasi u rikthyen së bashku

schedule07:31 - 24 Maj, 2022

schedule 07:31 - 24 Maj, 2022

Liam Payne dhe e fejuara e tij Maya Henry janë ndarë, raporton Dail Mail. Ish anëtari i grupit One Direction dhe modelja 21 vjeçare vendosën t’i ndanin rrugët e tyre muajin e kaluar. Ata anuluan fejesën e tyre dhe ne qershor 2021 për t’u rikthyer sërish bashkë dy muaj më vonë.

Konfirmimi i ndarjes së tyre vjen vetëm disa orë pasi fotot e këngëtarit krah modeles amerikane Aliana Mawla, 24 vjeç, u bënë virale në rrjet. Aliana mori pjesë në videoklipin muzikor të Liam të vitit 2018 për bashkëpunimin e J.Balvin, Familiar.

Uh Oh! Liam Payne është ndarë përgjithmonë nga e fejuara e tij Maya Henry, pasi fotot e këngëtarit duke u rehatuar me një brune misterioze u shfaqën në një llogari të fansave në Instagram të hënën (foto në tetor 2021)

Një burim tha për MailOnline: “Liam dhe Maya nuk janë më bashkë dhe u ndanë përgjithmonë më shumë se një muaj më parë. Komentet e Maya që i referohen Liamit si të fejuarin e saj janë të pavërteta dhe një mashtrim”.

Komod: Liam u përqafua me brunet për një foto intime me pije në një tjetër