Christos Fourkis ndez publikun e Dhërmiut

schedule20:00 - 3 Gusht, 2019

schedule 20:00 - 3 Gusht, 2019

Një ndër DJ më të njohur në botë Christos Fourkis ka luajtur live në një nga plazhet në Dhërmi. Në një intervistë për Edicioni Vero ai është shprehur se i pëlqen shumë Dhërmiu dhe se do të qërojnë edhe për pak ditë në Shqipëri pasi do të mbajë një performancë edhe në Korfuz. Ndër të tjera ai ka theksuar se nuk është hera e parë që vjen në Shqipëri pasi ka qenë më parë në Tiranë. I pyetur nga gazetarja nëse do vinte sërish në Shqipëri ai pa asnjë mëdyshje tha po./abcnews.al