Chiara Ferragni nuk i lë vend imagjinatës, pozon tërësisht e zhveshur nga vaska

schedule10:29 - 22 Qershor, 2022

schedule 10:29 - 22 Qershor, 2022

Chiara Ferragni, influencuesja dhe biznesmenja e njohur ka një profil aktiv në rrjetet sociale me miliona njerëz që e ndjekin. Fotot që ajo publikon janë gjithmonë të rafinuara dhe sigurisht që paraqitjet e saj janë gjithmonë elegante. Së fundmi, ajo është shfaqur e zhveshur në vaskë, duke mbajtur një gotë verë në dorë.

Fotoja e saj është padyshim një nga fotot më artistike dhe më seksi që kemi parë sot, duke mbledhur më shumë se 800 mijë pëlqime, numër ky që po rritet vazhdimisht. Kujtojmë që së fundmi është konfirmuar se blogerja do të prezantojë festivalin “Sanremo 2023” me Amadeus.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

/abcnews.al