Çfarë tha Beatrix pasi la shtëpinë e “BB VIP”, Arbana vuri re një detaj

schedule08:34 - 22 Janar, 2022

schedule 08:34 - 22 Janar, 2022

Mbrëmja e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka qenë me shumë emocione. E eliminuara e radhës ishte Beatrix Ramosaj. Këngëtarja nuk pati biletë kthimi duke u larguar përfundimisht nga shtëpia e famshme.

Me të ardhur në studion e spektaklit, Arbana i tha se vuri re trishtim në sytë e saj dhe e pyeti çfarë e shqetëson. Ndërkohë, këngëtarja u përgjigj se e frikëson përshtatja me botën jashtë.

Arbana: Çfarë të shqetëson?

Trixa: Përshtatja që do kem jashtë

Arbana: Frika për botën e jashtme? Si mendon se do jetë reagimi i publikut?

Trixa: Banorët e rinj kur kanë ardhur më kanë parë si gjynah. Sara më tha se jashtë nuk shiheni kështu si brenda ti dhe Donaldi

Arbana: Ti beson në ndjenjat e tua ndaj Donaldit?

Trixa: Po

Arbana: Po në ndjenjat e tij ndaj teje?

Trixa: Po…Po./abcnews.al