Çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP”? Mësoni banorin që la shtëpinë

schedule07:33 - 26 Janar, 2022

schedule 07:33 - 26 Janar, 2022

Mbrëmja e djeshme ka qenë shumë emocionuese dhe me tension në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ankthi arriti kulmin, kur Arbana tha emrin e personit që u largua. Mes Monikës dhe Arbrit, personi që u eleminua ishte pikërisht ky i fundit.

Arbri takoi të gjithë banorët dhe i këshilloi që të luajnë të gjithë pastër e të jenë vetvetja. Ai që u trishtua më shumë ishte Iliri, pasi kishte një lidhje më të afërt se të tjerët.

Ndërkohë, nata vijojë me emocione. Në nominim për puntatën e radhës kanë dal Tan Brama dhe Egzona, se kush do dalë mes tyre, nuk na mbetet veçse të presim./abcnews.al