Çfarë ka ndodhur me Eduart Shalsin?! Ministri çudit me daljen e tij

schedule15:39 - 22 Shkurt, 2021

schedule 15:39 - 22 Shkurt, 2021

Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduart Shalsi ka habitur me pamjet e tij.

Në daljen e sotme publike në një konferencë online, me prezencë edhe të kryeministrit Edi Rama, Shalsi ka tërhequr vëmendjen me pamjen e tij të jashtme.

Ministri shfaqet me flokë më të gjatë dhe në formë të çrregullt. Gjithashtu ndryshe nga ç’jemi mësuar t’a shohin, Shalsi shfaqet me mjekër.

Ministri ka zgjedhur të ndryshojë pamjen, dhe siç duket ndryshimi ra menjëherë në sy. g.v/abcnews.al