Cameron Diaz bëhet nënë për herë të parë në moshën 47-vjeçare

schedule08:11 - 4 Janar, 2020

schedule 08:11 - 4 Janar, 2020

Aktorja e njohur, Cameron Diaz, është bërë nënë për herë të parë e një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin Raddixx. Përmes një postimi në Instagram, Cameron ka dhënë lajmin e bukur dhe me bashkëshortin e saj, Benji Madden, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë vajzës së tyre.

Në postimin e saj, aktorja sqaron se do të donin të ruanin privatësinë e tyre dhe se nuk do të postojnë foto të vogëlushes apo detaje të tjera./abcnews.al